Rashica takon ish ‘bomberin’ e Kosovës në pushime

Milot Rashica po shijon pushimet e fundvitit në Dubaj me të fejuarën e tij.

Në Dubaj po qëndrojnë edhe disa futbollistë të Kosovës, shkruan Gazeta Olle.

E Rashica gjatë ditës së sotme ka takuar ish sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaku.

Rashica e Bunjaku janë takuar në Dubaj dhe këtë e kanë konfirmuar përmes një fotografie të shpërndarë në Instagram.

Bunjaku, ka zhvilluar 6 takime për Kombëtaren e Kosovës, kurse numëron edhe tre gola të shënuar.

Aktualisht, 36 vjeçari po luan në Ligën e tretë gjermane te skuadra, Viktoria Koln./Gazeta Olle