Rashica prezanton fanellat e reja të Norwichit, klubi e poston edhe flamurin e Kosovës

Norwich City ka lansuar fanellën e tretë, me të cilën do të luajnë gjatë edicionit 2021/2022.

Norwich City ka lansuar fanellën e tretë, me të cilën do të luajnë gjatë edicionit 2021/2022.

Derisa pak ditë më parë zbuluar të parën dhe të dytën, klubi nga Liga Premier tani ka prezantuar edhe të tretën.

Për prezantimin e tyre u përkujdes Milot Rashica, që është edhe transferimi i kësaj vere i Norwichit.

Klubi nga liga angleze e shpërndau postimin e bërë nga reprezentuesi i Kosovë, derisa la dy emoji, flamurin e Kosovës dhe një raketë.

Mbetet të shihet se si do t’ia dalë Rashica në një kampionat të fortë, për mos të thënë më i forti në botë, si Liga Premier. /Gazeta Olle/

 

Basha ka marrëveshje me Partizanin, këto janë të rejat e fundit

Messi organizon konferencë për të sqaruar të ardhmen e tij