Ramsey drejt rikthimit në Angli

Të gjitha rrugët tregojnë për kthimin e Aaron Ramsey në Premier League në tregun dimëror.

 

Skuadra italiane duhet të fitojë të ardhura për të realizuar planet e tyre afatshkurtra dhe uellsiani është një nga lojtarët që ka më shumë mundësi të shitet.

Ish-lojtari i Arsenalit mezi ka hyrë në planet e Allegrit këtë sezon dhe është një nga arsyet pse largimi i tij duket i qartë.

Sipas disa mediave britanike, West Ham, Everton dhe Newcastle janë opsionet më të mira për të marrë përsipër shërbimet e uellsianit.

Sipas burimeve, Hammers janë në avantazh për të nënshkruar me mesfushorin.

Hakimi: Jam i befasuar nga sjelljet e Messit

Mourinho shpërthen për humbjen në derbi ndaj Lazios