Ramosin e tradhtojnë nervat pas humbjes, shtynë fotografët (Video)

Sergio Ramos shtyu një fotograf pas humbjes 1-0 të Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve ndaj Bayern Munichut mbrëmë.

Spanjolli ishte duke duartrokitur fansat, teksa i linte zhgënjimet e tij të vlonin.

Pasi u godit nga një kameraman, Ramos ndaloi dhe u filloi ta shtynte atë. 36-vjeçari më pas u prek nga një fotograf tjetër.

Spanjolli nuk duroi më shumë dhe e shtyu edhe të dytin edhe më fuqishëm.

Por, për këto sjellje, mbrojtësi mund ta pësojë keq nga UEFA, pasi është një veprim tejet i shëmtuar nga një lojtar tejet me përvojë.

Arsenal – City, beteja e titullit në Angli në shifra

Kompany sqaron pse u zëvendësua Aro Muric pas pjesës së parë: Nuk ka të bëj me gabimin e tij