Ramadani ka një mesazh për lojtarët e Prishtinës pas fitores ndaj Bodo/Glimt

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani  ka folur pas fitores ndaj Bodo/Glimt në kuadër të Ligës së Konferencës.

Kampioni i Kosovës mposhti atë të Norvegjisë me rezultat 2-1, duke shpresuar për në kualifikimin në fazën play-off.

Ai ka thënë se skuadra duhet të jetë shumë e kujdesshme në ndeshjen kthyese, ku në fund do t’iu jepet rasti.

“Nuk dua të kemi eufori. Duhet edhe atje të jemi më të kujdesshëm në mbrojtje dhe beso j që do të kemi mundësi”.

“Unë mendoj që nëse luajmë më disiplinë taktike në fazën defanzive, do ta na jepet mundësia të shënojmë edhe atje”, deklaroi ‘Zeka’.

Prishtina pas një jave do të luajë në Norvegji ndeshjen kthyese. /Gazeta Olle/

Messi largohet nga Barcelona me 35 trofe, 672 gola dhe 305 asistime

Ballkani ka një njoftim për gjithë tifozët e klubit