Rahoveci me të gjitha forcat në Kupën e Kosovës, zyrtarizon një super lojtar

T.J. Dunnas është amerikani i radhës që i bashkohet vreshtarëve, duke qenë dhe një nga transferimet më të bujshme në këtë vit në Art Motion Superliga.

T.J. Dunans është i gjatë 196 cm dhe falë shpejtësisë së tij ai mund të mbulojë pozitat 1/2/3 ndërsa eksperienca e tij e fundit ishte në elitën Çeke, derisa në të kaluarën është paraqitur edhe në kampionatin e Zvicrës, Kanadasë si dhe kolegjit të Auburn në NCAA.

Rahoveci do të ndeshet me Trepën në ndeshjen e parë në Final Eight.

Dukagjini merr një lajm të hidhur pas ndeshjes me Gjilanin

Një tjetër delegacion do të mbërrijë në Tiranë