Raffaella nuk mërzitet (FOTO)

Pas mbylljes së romancë me disa mujore  me djalin e këngëtarit Umberto Tozzi , Ravellon,modelja Raffaella Fico ka nxjerrë disa foto në Instagram ku duket më seksi se kurrë.

Taka të lartë dhe me një look provokues,ish e dashura e Mario Balotelli duket shumë tërheqëse me një fustan që format e saj që janë kthyer në top.

 

rafaela 1

 

rafaela  2

 

rafaela 3

 

rafaela 4

 

rafaela 5

 

rafaela 6