Puthja pas golit, fillojnë talljet me juventinët

Marchisio dhe Padion janë kapur në një pozitë jo edhe shumë të dëshiruar, gjatë festimit të golit të barazimit që ai e pari e shënoi kundër Interit.

Në pamjet televizive duket sikur bardhezinjtë po puthen dhe një gjë e tillë ka mjaftuar që tifozët e Interit të nisin talljet me rivalët e urryer. /Gazeta Olle

10985504_10153375776278436_4728909331911855169_n