Punë e kryer: Trajneri i ri i Chelseat tashmë ndodhet në Londër – ja faktet

Abramovich vizitoi të premten në mëngjes skuadrën në stërvitje

Numri një i Chelseat besohet t’i ketë thënë se trajneri i ri do të arrijë shumë shpejt, teksa ua ka rikujtuar atyre se e ka shkarkuar Jose Mourinhon për shkak të problemeve të tyre me trajnerin, përveç krizës që kishte kapluar skuadrën, shkruan DailyMail.

Në fakt duket se tashmë me të vërtetë e ka gjetur trajnerin Abramovich. Gjatë ditës të premte, Guus Hiddink është parë në aeroport në Londër dhe duket se po përgatitet për ta marr drejtimin e Chelseat. auto_ebae1450474328