Publikohet formacioni i Kosovës ndaj Izraelit

Kombëtarja e Kosovës do të ndeshet sonte me Izraelin në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”, dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Ndeshja do të luhet nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” nën masa të rrepta sigurie.

Aktualisht, Kosova gjendet në vendin e katërt me shtatë pikë, katër më pak se Izraeli, që është i treti në Grupin I, që gjithashtu e ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

 

Spektakël me tetë gola në Stamford Bridges, Chelsea dhe Manchester City ndajnë pikët

Daku realizon gol spektakolar para grumbullimit me Kombëtaren (Video)