Publikohen formacionet startuese, Kosova vetëm për tre pikë në Greqi

Kombëtarja e Kosovës me fillim nga ora 20:45 do të zhvillojnë ndeshjen e fundit të këtij muaji në Ligën e Kombeve, ku janë mysafirë të Greqisë.

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka humbur ndeshjen në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, kundër kombëtares së Greqisë me rezultatin 0-1 për mysafirët.

Për këtë ndeshje, Giresse nuk do të mund të llogaritë në Edon Zhegrovën, i cili është i lënduar dhe Lirim Kastratin i cili është jashtë kësaj ndeshje për shkak të kartonave.

Kjo është 11-shja që ka përzgjedhur trajneri i Kosovës:

 

Zidane te PSG, është punë e kryer

Greqi – Kosovë: Dardanët dalin në ngrohje