PSG-së s’i mjafton as kjo mrekulli e Ibrës

Paris Saint Germain është mundur nga Bordeaux 3:2, duke mos e shfrytëzuar rastin që të dalë i pari në tabelë.

Vendësit shënuan me Laime dhe Sane ndërsa mysafirët barazuan dy herë përmes Zlatan Ibrahimoviq. Por në minutën e 89-të, Diego Rolan shënoi golin e tretë për vendësit dhe bëri që pikët e plota të mbesin në shtëpinë e Bordeauxit.

Vlen të përmendet ky gol i veçantë nga Ibra: