Pse u fjalosën Henderson dhe Balotelli?

Ndeshja ndërmjet Liverpoolit dhe Besiktasit, e fituar me rezultat 1:0 nga skuadra angleze, ka sjellur një skenë tjetet interesante. Në momentin e ekzekutimit të penalltisë ishte Mario Balotelli ai i cili mori topin nga dora Hendresonit, për të ekzekutar atë.

 

Ky gjest i sulmuesit Italian, nërvozoi tej mase mesfushorin anglez, i cili më pas me shumë vështirësi shkoj për të fesutar golin e fitorës të ekipit të tij.