Pritje spektakolare e tifozëve të PSG-së për Leo Messin (Video)

Paris Saint-Germain dhe Strasbourg po përballen sonte në kuadër të xhiros së dytë të Ligue 1, ku vendasit janë duke fituar 3-0 në pjesën e parë.

Dhe, para fillimit të ndeshjes, PSG ka prezantuar futbollistët e rinj.

Mikpritje e madhe iu bë Leo Messit.

Video nga atmosfera në stadium:

Rashica e fillon me humbje në Premier League, Norwich mposhtet në shtëpi nga Liverpooli

Ish-mbrojtësi i Llapit i bashkohet A&N-s