Prishtina – Trepça ’89, këto janë kuotat e bastoreve

Prishtina pret sot në “Fadil Vokrri” mysafirët e Trepçës ’89 që kanë nevojë për pikë, raporton Gazeta Olle.

Mitrovicasit do të kërkojnë befasinë dhe “shpëtimin” nga zona e rrezikshme kundër një Prishtine që ka presion të madh rezultatesh dhe sot vetëm fitorja i kryen punë.

Forma aktuale e skuadrave dhe ndeshjet e ndërsjellta nuk i japin shumë favorizim asnjërës skuadër, mirëpo bastoret po.

Fitorja e kryeqytetasëve vlerësohet ulët me 1,44 teksa barazimi kuotohet me 4,20.

Fitorja e Trepçës ’89 në anën tjetër shpërblehet mirë me 5,50./GazetaOlle/