Prishtina reagon ashpër: Humbje e hidhur dhe e pamerituar

KB Prishtina dhe Ylli zhvilluan një nga ndeshjet më interesante të sezonës 2021/22 në Art Motion Superliga e Kosovës.

Dramë në Prishtinë, Kastrati hero për Yllin

Momenti kyç i ndeshjes ishte shënimi i Erion Kastratit në sekondat e fundit të ndeshjes, duke mposhtur Prishtinën për herën e nëntë radhazi.

24 orë pas përfundimit të ndeshjes, KB Prishtina ka reaguar në rrjetet sociale duke bërë publike një video, ku shfaqin gabimet e arbitrave sipas bardhekaltërve.

Bunjaku: Jemi vetëm një hap larg ëndrrës

Reagon edhe Lutfi Haziri pas incidentit të sotëm në Gjilan: Dënoj dhunën dhe besoj në drejtësi