Prishtina po feston në ‘Bon Vivant’ (FOTO)

Pas një jave të tmerrshme të kaluar në Nikshiq, dhe tani një fitoreje të madhe në kryeqytet, Sigal Prishtina meriton të festojë.

Kampionët e Superligës së Kosovës, janë mbledhur sonte në Caffe Bar ‘Bon Vivant’, për të kremtuar fitoren e sotme ndaj Sutjeskas.Në tavolinat e tyre nuk mungojnë edhe birrat, shkruan gazetaolle.com.

Me këtë triumf, bardhekaltërit janë me një këmbë në ‘Play Off’.

Prishtina mundi Sutjeskën 99:92, në një atmosferë spektakolare të krijuar nga Plisat.