Prishtina-Llapi: Kronika dhe rastet e diskutabile, pse Batatina akuzoi gjyqtarët?

Prishtina nuk ndalet më. Tri ndeshje me Fadil Berishën, tri fitore radhazi, tre gola ndaj Llapit dhe tri pikë jetike në luftën për mbijetesë.

Bardhekaltërve iu shkon gjithçka me numrin tre, që falë tre golashënuesve të ndryshëm mposhtën Llapin 3:1, në paraqitjen më të mirë në stinorin pranveror.

Golat dhe rastet e dyshimta mund t’i shihni në kronikën e Tribuna Channel.