Prishen mardhëniet në mes të dy tifozerive, UCF: Torcida e kishte Pejën si shtëpi të dytë

Raportet e dy tifozerive nga më të mirat në basketbollin kosovar, janë prishur sipas faqes zyrtare të tifozëve nga Peja.

Sipas postimit të tyre në rrjetet sociale, është bërë e ditur për raporte të prishura midis UCF dhe Torcidës.

Më poshtë mund të gjeni reagimin e UCF.

Ata që Pejën e kishin shtëpinë e tyre të dytë si asnjë tifozeri tjetër në trojet tona ata mbrëmë na tradhtuan për një ndeshje basketbolli.

Nuk jeni të mirkpritur më në qytetin tonë.

Mobilizim maksimal per te dielen, shihemi”

/Gazeta OLLE/

Valmir Veliu në formë jetësore këtë edicion, ndodhet në një listë me Vinicius Junior dhe Erling Haaland

Erik Ten Hag flet për Mason Greenwood i cili akoma nuk ka përfunduar gjykimin e plotë