Presidenti i Llapit vjen me një reagim pas formës së dobët të skuadrës së tij: Rrini të qetë, edhe vitin e kaluar na kritikuan, por i fituam dy trofe

Presidenti iLlapit, Beqir Batatina ka reaguar pas zhvillimeve të fundit, ku skuadra e tij ishte e atakuar nga tifozët e Ballkanit.

I par i klubit llapjan me anë të një njoftimi në profilin e tij zyrtar tha se ka njerëz që nuk ia dëshirojnë të mirën skuadrës llapjane, derisa shtoi se duhet të jenë të bashkuar për ta bërë skuadrën sa me të fortë

Ai nder tjera përmendi dy trofetë e fituar nga skuadra e tij dhe se skuadra nuk është vetëm e tij dhe e familjes Batatina.

Ancelotti me probleme të mëdha, ka shumë mungesa për ndeshjen me Valencian

Ajaxi nuk ka mëshirë për kundërshtarët në Holandë, ia shënon nëntë gola Camburit