Presidenti e godet gazetarin në vend të keq (VIDEO)

Një gjest shumë i rrallë dhe turpërues është parë në Azi. Kryetari i skuadrës futbollistike iraniane, Esteghlal, Bahram Afsharzade ishte duke dhënë një intervistë të shkurtër për një media kur e befasoi gazetarin me një gjest të turpshëm, shkruan indeksonline.

Pyetja për presidentin e skuadrës u duk provokative për të dhe reagimi i tij ishte ky. Ai e goditi gazetarin në pjesën “e ndishme” duke u larguar nga vendi sikur mos të ndodhte asgjë.