Poshtërimi nga Suarez, reagon nëna e David Luizit (FOTO)

Ka dikush që i del në ndihmë mbrojtësit brazilian të PSG-s, David Luiz, pas poshtërimit që ia bëri Luis Suarez në sfidën PSG – Barcelona (1:3).

Sulmuesi i Barcelonës, në dy golat e shënuar, e dërgoi topin nën këmbët e brazilianit, gjë që bëri shumë media të tallen me të.

“Mbaje kokën lart djalim im dhe godite topin lart! Zoti i dinë të gjitha, askush nuk mund të të akuzoj. Të dua kur luan mirë, por më edhe shumë të dua kur gjërat nuk shkojnë mirë”, shkroi nëna e Luizit, Reggina në ‘Instagram’. (Gazeta Olle)

luizii