Portieri i Trepçës ‘89 grumbullohet nga Kombëtarja e Kongos

Portieri i Trepçës ‘89, Marly Prince është grumbulluar nga Kombëtarja e Kongos.

Prince tani është bashkuar me ekipin ne Moroko ku dhe do të zhvillojnë ndeshjet e tyre, shkruan Gazeta Olle.

Portieri i mitrovicasve ka treguar paraqitje fantastike deri më tani në elitën e futbollit kosovar.

Njoftimi i plotë nga Trepça ‘89: 

🇨🇬 𝐌𝐚𝐫𝐥𝐲 𝐏𝐫𝐢𝐧𝐜𝐞 🧤

Gardiani i portës sonë është grumbulluar me ekipin kombëtarë të Kongos.

Prince tani është bashkuar me ekipin ne Moroko ku dhe do të zhvillojnë ndeshjet e tyre.

Ne i urojmë sukses në paraqitjet e tij.

#Prince1 #Goodluck 💚🤍

/Gazeta Olle/ 

Richarlison: E shijuam sherrin e Contes! Shaka me të? Harrojeni! Kujt ia mban?

Skuadra e Ligës së Parë bëhet me trajner të ri