Portieri i Lirisë, Hodaj: Operimi kaloi me sukses, FFK-ja i mbuloi të gjitha shpenzimet

Portieri i Lirisë, Drilon Hodaj ka kaluar me sukses operimin në gju.

30-vjeçari ka njoftuar përmes një postimi në Facebook se për këtë operim, presidenti i Federates së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka mbuluar të gjitha shpenzimet.

“Me ndihmen e Zotit do te kthehem edhe me fuqishem. Shihemi ne sfidat e radhes” ka deklaruar Hodaj.
Prizrenasi ka dy paraqitje me ekipin e Lirisë në Superligën e Kosovës. /Gazeta Olle/
Postimi i plotë nga Drilon Hodaj:

KE i FFK-së nuk ndahet i kënaqur me sukseset e Kombëtares A

Një tifoz hyri në fushë me një flamur palestinez dhe një mesazh prekës për fëmijët e vrarë