Portieri i Eibar shënon penallti ndaj Atleticos (VIDEO)

Eibar është në avantazh ndaj Atletico Madrid me rezultat 1 me 0.

Fakt interesant është se golin e skuadrës vendase e ka shënuar portieri, Marko Dimitrovic nga penalltia.

Atletico është skuadra që mbanë vendin e parë dhe poashtu ekipi me mbrojtjen më të mirë në La Liga.

Kliko këtu për ta parë golin.