Porno starja i ofron futbollistit 16 orë seks nëse shënon edhe 5 gola (FOTO)

Ofertë marramendëse, por jo në vlerë financiare. Pornostarja ruse, Alina Yeremenko, ka deklaruar në një intervistë për mediat ruse, se nëse Alexander Kokorin, sulmues i Dinamo Moskës, shënon edhe pesë gola këtë sezon, do t’i ofrojë 16 orë seks pandërdrerë dhe atë falas.

Kokorin deri më tani ka shënuar 7 gola, kurse skuadra e tij ndodhet në vendin e pestë në Rusi.

Pornostarja në janar të këtij viti fitoi çmimin si Porno  starja me seksin më të mirë të ofruar. “Futbolli është si porno, sepse është i mbushur me djem të bukur”, tha Alina. (Gazeta Olle)

porno2