“Pogba, eja në Paris”

Vazhdon presioni i Paris Saint Germainit për Paul Pogban, derisa kësaj radhe francezin e thërret në kryeqytetin francez një futbollist i PSG-së.

“Pogba është i ri dhe shumë talentuar. Zgjedhja më e mirë për të do të ishte Parisi. Paul, eja këtu”, deklaroi Blaise Matuidi.

Përpos PSG-së, Pogba po kërkohet edhe nga Barcelona dhe Real Madridi. /Gazeta Olle