Po shëtitën me ‘Ferrari’ (FOTO)

Futbollisti i Liverpoolit, Fabio Borini, është parë të premten rrugëve të qytetit të Liverpulit së bashku me të dashurën e tij Erin O’Neil teksa kanë bërë ‘xhiro’ me një automobil të tipit ‘Ferrari’.

Mediat angleze shkruajnë se italiani dhe e dashura e tij kanë darkuar së bashku në një nga restaurantet e këtij qyteti.

BO