Po mbahet turneu memorial kushtuar Bajram Nezirit

Është duke u mbajtur turneu memorial Bajram Neziri.

Me mbështetjen e Federatës së Futbollitt ë Kosovës dhe sportëdashësve, është duke u mbajtur ky turne.

Turneu po mbahet në fushën e 2 Korrikut në Dragodan dhe ka filluar nga ora 15:45.

Në këtë turne ekipet e juniorëve që po marrin pjesë janë: FC 2 Korriku, FC Prishtina, FC Flamurtari dhe FC Ramiz Sadiku.

“Duartrokitjet më të mëdha të të gjitha kohërave”, Barcelona poston video të veçantë nga lamtumira e Messit

Rashani e nis për mrekulli në Ligue 1, asiston në fitoren e madhe të Clermontit (Video)