Po martohen? (FOTO)

Ish-sulmuesi i Interit, Pablo Daniel Osvaldo, duket se ka gjetur sërish lumturin e tij në vendlindjen e tij Argjentië. Sulmuesi problematik i cili u transferua nga Interi, te Boca Juniors, në një intervistë për ‘People’, ka pozuar së bashku me të dashurën e tij Jimena.

Madje kjo e fundit ka thënë se do të me Osvaldon. “Unë do të martohem me Osvaldon. Ne jemi argjentinas, dhe kjo ëshë shumë e mirë”, ka thënë Jimena.

asdfsdf

Osvaldo