Pliskova vjen me tatuazh të ri (FOTO)

Tenistja nga Çekia, Karolina Pliskova, e ka bërë një tatuazh të ri në këmbë. Ende nuk është bërë i ditur domethënia e këtij tatuazhi.

Pliskova njihet si adhuruese e tatuazheve.

Ajo më parë ka bërë të tilla në shpinë dhe duar.

2014 Australian Open - Day 3 Tatoooo Tatto