Pirlo së bashku me Marcelon

Mesfushori i Juventusit Andrea Pirlo dhe mbrojtësi i Real Madridit Marcelo, janë duke kaluar pushimet e tyre në të njëjtin vend.

Këta të fundit kanë shfrytëzuar takimin e tyre që të kalojnë disa momente së bashku.

 

29FAECE400000578-3140369-image-a-22_1435314822227