Pique kishte një mysafire special në ‘Camp Nou’

Djali i vogël i çiftit Shakira dhe Pique, Sasha, ishte për herë të parë në stadiumin ‘Cam Nou’, për të përcjellur nga afër babin e tij.

I lindur më 29 janar, ai ishte në stadium për të ndjekur me nënën e tij, vëllain Milan dhe gjyshen Montse Bernabeu takimin Barcelona-Valencia

I veshur me një fanellë blaugrana Sasha ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë mediave.

 

182580