Phoenix bën goditjen e madhe nga Vllaznia e Shkodrës

Phoenix ka vazhduar me përforcime, derisa Rigers Musaraj është transferimi i radhës.

Sulmuesi shqiptar është bashkuar me skuadrën nga Liga e Parë pas shkëlqimit te të rinjtë e Vllaznisë së Shkodrës.

Njoftimi i plotë nga FC Phoenix:

Mirësevjen Rigers Musaraj

FC Phoenix i’u njofton se në kuadër të transfereve për sezonin 2023/2024 ka arritur marrëveshje edhe me sulmuesin Rigers Musaraj

Rigersi vjen nga akademia Vllaznia dhe është golashënuesi më i mirë i kategorisë U21.

Rigresit i urojmë suksese, bashkë drejtë objektivave.

Ronaldo thotë se kampionati arab është më i mirë se MLS: Do ta kaloj edhe Superligën e Turqisë dhe Eredivisien

Presidenti i PSG-së zbret në fushë dhe i bën Mbappes presion para gjithë skuadrës