Përjetësisht në trup, fanellën ‘kuq e zi’ (FOTO)

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës italiane Empoli, Elseid Hysaj, e ka zbuluar tatuazhin e ri.

Në anën e majtë shihet fanella e Empolit (23) kurse në të djathtën ajo e Kombëtares së Shqipërisë (4).

Hysaj që po kalon formë jashtëzakonisht të mirë, e ka zbuluar tatuazhin e ri edhe në faqen e tij zyrtare në rrjetin social ‘Facebook’.

Hysej