Përfundon pjesa e parë në ndeshjet Trepça ‘89 – Liria dhe Arbëria – Flamurtari

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet hapëse në Ligën e Parë.

‘89-shi ka mbyllur pjesën e parë në avantazh 1-0 ndaj Lirisë, shkruan Gazeta Olle.

Edhe Arbëria me rezultat 1-0 ka shkuar në pushim ndaj Flamurtarit.

Janë këto dy takimet e para të xhiros së parë.

/Gazeta Olle/

Refuzoi Shqipërinë me pretendimin se do të bëhej lojtar i madh në arenën europiane, shikoni ku ka përfunduar sulmuesi

Challandes publikon listën, këta janë futbollistët e ftuar për ndeshjet e shtatorit