Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Ferizaj – Ballkani

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Ferizaj – Ballkani, e vlefshme për xhiron e tetë në Albi Mall Superligën e Kosovës. 

Ballkani ka shkuar në pushim me epërsi minimale 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Goli i vetëm erdhi në minutën e 42-të të ndeshjes nëpërmjet Albion Rrahmanit.

Kjo është ndeshje përmbyllëse e kësaj jave në elitën e futbollit kosovar.

/Gazeta Olle/ 

Ajeti dhe Seferi: Jemi grup i mirë, fokusi ynë Izraeli

Pesëshja më e mirë dhe MVP i xhiros së dytë në Superligë