Përfundon ndeshja mes Drenicës dhe Egnatias, ky është rezultati përfundimtar

Drenica ka luajtur sot edhe ndeshjen e radhës miqësore.

Skuadra nga Skenderaj dueli sot me skuadrën nga Kategoria e Parë në Shqipëri, Egnatia.

Të besuarit e Bledar Devollit janë mposhtur në këtë takim me rezultatin 0-2.

Drenica në këtë duel startoi me të gjitha përforcimet e bëra, vetëm kapiteni Bejta dhe sulmuesi i ri, Zabërgja startuan nga pjesa e futbollistëve që u paraqitën në vjeshtë./GazetaOlle/