Përfundon ndeshja derbi, Visar Bekaj shpëton Tiranën nga humbja (VIDEO)

Ka përfunduar në barazim pa gola ndeshja derbi mes Tiranës dhe Partizanit, raporton Gazeta Olle.

Takimi nuk ishte aq i luftuar siç zakonisht ndodhë në ndeshjet mes këtyre dy skuadrave, teksa pati raste të pakta shënimi dhe gabime të shumta në të dy taboret.

Visar Bekaj ishte heroi i Tiranës në pjesën e parë pasi që arriti të pres disa raste të mira të demave të kuq.

Ky barazim më shumë i shkon përshtati Partizanit që mbeten lider, ndërsa Tirana vazhdon të jetë e 7-ta në tabelën e Superiores.

Video nga paraqitja e Bekajt: