Përfundojnë të gjitha ndeshjet, ja skuadrat e kualifikuara

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e 1/16 në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Olle.

Tashmë të gjitha skuadrat e kualifikuara, derisa në këtë rreth nuk kishte befasi.

Kështu janë kualifikuar tutje: Arsenali, Dinamo Zagreb, Eintracht Frankfurt, Napoli, Salzburgu, Valencia, Villarreali, Zeniti, Krasnodar, Benfica, Rennes, Chelsea, Dinamo Kyeiv, Slavia Pragë. Sevilla dhe Inter.