Përfaqësuesi i Algjerisë përforcon kampionin e Kosovës

Skuadra kampione e Kosovës, KH Besa ka prezantuar edhe një ardhje.

Bëhet fjalë për hendbollistin, Moktar Kouri, përcjell Gazeta Olle.

Hendbollisti nga Algjeria është i gjatë 204cm, ndërsa premton maksimumin për skuadrën pejane.

Njoftimi: Besa Famgas nuk ka te ndalur!
Kampioni aktual i kosoves ka arritur qe ne rradhët e veta te kete edhe nje antar te perfaqsueses se Algjerise
Behet fjale per Moktar Kouri i lindur ne vitin 1996.
Kouri i gjate 204 cm perforcon krahun e djatht te Kampionit te Kosoves dhe premton se do te jep me te miren per klubin e tij te ri.
Deshiroj ta shoh klubin sa me lart ne garat europiane tha perforcimi me ri i Kh Besa Famgas

Fotografia e KH Besa Famgas