Perez zbulon nëse Ronaldo do të rikthehet në Madrid

Në media të ndryshe është përfolur se Carlo Ancelotti ka kërkuar rikthimin e Cristiano Ronaldos në Madrid.

Këto zëra i ka përgënjeshtruar vetë presidenti i mbretërve, Florentino Perez, duke thënë se strategu italian nuk e ka kërkuar një gjë të tillë, shkruan Gazeta Olle.

Te gjitha informacionet jane genjeshtra. As Ancelotti nuk ka kerkuar rikthimin e tij e as Real Madridi nuk konsideron dicka te tille. E gjitha eshte nje sajim i perfaqesueseve te lojtarit qe duan t’a nxjerin nga Juve”, ka thënë Perez.

Këtë bisedë me presidentin e Realit Madridit e ka publikuar Jose Manuel Moreno, komentues sportiv dhe njeri i afert me Perezin.

/Gazeta Olle/

Spikati me fanellën e Apolonisë në Superiore, mbrojtësi drejt kalimit te gjiganti kosovar

Mbappe asiston, Messi shënon – spektakël në stërvitjet e PSG-së