Përbërjet zyrtare: PSG-Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes mes PSG-së dhe Chelseat.

Laurent Blanc do ta sulmojë portën e Chelseat me treshen e sulmit: Ibrahimovic, Cavani e Lavezzi.

Në anën tjetër, Jose Mourinho nuk ka bërë shumë ndryshime në formacionin e tij, duke luajtur me atë të zakonshmin.

Ja formacionet zyrtare:

PSG: Sirigu, Van der Wiel, Silva, Marquinhos, Maxwell, Luiz, Verratti, Matuidi, Lavezzi, Ibrahimoviq, Cavani.

Chelsea: Courtois. Ivanoviq, Terry, Cahill, Azpilicueta. Matic, Ramires. Willian, Fabregas, Hazard. Costa.