Për tifozët e futbollit vendor sot na pret një ndeshje e fortë miqësore

Klubet e Superligës së Kosovës janë duke u përgatitur për edicionin e ri.

Në vlugun e përgatitjeve janë edhe ndeshjet miqësore.

Sot në Klinë, Dukagjini që është kthyer në Superligë, do të jetë nikoqirë i Dritës.

Ndeshja fillon në ora 17:00.

No description available.

Të dy skuadrat kanë bërë ndryshime në këtë afat kalimtar, ku do të provohen edhe lojtarët e rinj. /Gazeta Olle/

Amir Abrashi ka pësuar dëmtim, duhet të operohet

Prezantimi i Messit në stadium dhe jashtë tij – shpërthen festa në Parkun e Princave