Për pak të kacafyten trajnerët në Premierligë (VIDEO)

Ndeshja mes Hull Cityt dhe Sunderlandit e vlefshme për xhiron e 28 të Premierligës, përfundoi barazim 1:1, transmeton indeksonline.

Por në këtë ndeshje, u evitua një incident, mes trajnerëve të të dy skuadrave.

Gus Poyet i Sunderlandit dhe Steve Bruce i Hullit, patën disa shkëmbime të fjalëve, por që ka mundur të ketë edhe më shumë probleme, po të mos ndërhynin gjyqtarët.