Pasimi i vitit

Futbollisti i Përfaqësueses së Marokos për grupmoshën U-16, Driss Khalid, e ka bërë një pasim sensacional në ndeshjen që kombëtarja e tij e zhvilloi kundër Brazilit.

Pasimi i tij spektakolar është bërë hit i ditës në rrjetet sociale dhe videoja po shpërndahet gjithandej.