Pas Florent Hadërgjonaj, dhe Arbër Zeneli i jep fund beqarisë

Super sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli i ka dhënë fund beqarisë.

Me të përfunduar sezoni në klubin dhe Kombëtaren, Zeneli u morr me jetën e tij private, ku sot nga pamjet që janë shpërndarë nga dasma e sulmuesit, është kuptuar se Arbëri ka bërë një dasmë tradicionale.

Ai sot kurorëzoi dashurinë me Dafina Hisenin, vajzën me të cilën u fejua në vitin 2021.

/Gazeta OLLE/

 

Milan dhe PSG, në luftë për të fituar shërbimet e mesfushorit portugez

Rashicës i bie vlera në tregun e transferimeve