Pas Barcelonës e Realit, një tjetër gjigant kërkon Mustafin

 Barcelona dhe Real Madridi nuk janë skuadrat e vetme që kërkojnë shërbimet e mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafi.

Lojtari i Valencias, sipas ‘calciomercato.com’ pëlqehet edhe nga Bayern Munich.

Mustafi që ka nënshtetësi gjermane, në Valencia kaloi verën e vitit të kaluar nga Sampdoria.