Partizani – Tirana, befasi në formacionet zyrtare

Sot pritet të jetë nata e derbit të madh, Partizani – Tirana.

‘Bardhëekaltërit’ vijnë pas një humbje, dhe vetëm me fitore do të marshonin drejt titullit kampion, shkruan Gazeta Olle.

Kurse, Partizani këtë vit kishte një vit për t’u harruar.

Për ndeshjen që fillon nga ora 20:45, tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare: