Partizani merr lajmin e madh, i kthehet lojtari nga Kosova

Labinot Ibrahimi do të kthehet në skuadrën e Partizanit, pas dënimit të madh që kishte marr nga komisioni i disiplinës.

Ai ishte dënuar me tetë ndeshje moslojë pasi që ishte ankuar te gjyqtari.

Partizani është në luftë për titull të kampionit dhe kthimi i Ibrahimit është një plus i madh për skuadrës.

Vazhdon të mungojë shkaku i lëndimit lojtari më i mirë i kësaj skuadre Mentor Mazrekaj. /Olle/